Služby

Salón dej svému tělu nové křivky

V tomto salónku můžete relaxovat a formovat své tělo bez bolesti. mezi nabízené služby patří tělové luxusní zábaly, kavitace, lymfoven, body wrap , masáže, parafínová vana a mnoho dalšího..

Pro více informací navštivte samostatné stránky salónku

Přejít na stránky salónku


Solárium

Solárium je technické zařízení pro ozařování lidského těla UV zářením (umělým „horským sluncem“). Obvykle se používá z kosmetických důvodů pro navození tmavého zbarvení kůže podobného jako při opalování na slunci. Podle WHO odpovídá asi 20 minut v soláriu zhruba jednomu dni strávenému na pláži

Shlédnout videoukázku


Kosmetika

Kosmetika je ve zkratce vlastně samostatná činnost, pečující o tělesnou krásu, tedy krásu lidského těla. Tuto činno st může provádět každý, kdo k tomu má vhodné prostředky. Tyto prostředky mohou být buďto fyzikální, nebo třeba i chemické či dokonce biologické. Cíl je ale jasně vymezen - zkrášlit své tělo nebo některé jeho části. Kosmetika mimo jiné také slouží k zakrývá ní či rovnou odstranění některých tělesných vad nebo konkrétních fyzických nedostatků u jednotlivých osob.

Shlédnout videoukázku


Manikúra

Manikúra je označení kosmetické procedury, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou.

Gelová modeláž: Zpevnění přírodních nehtů

Základní manikúra: Manikúra představuje ošetření přírodního nehtu, upravení tvaru volného okraje a upravení a ošetření kůžičky výživovým olejíčkem.

Lakování

Peeling: Odstraňuje suché odumřelé kožní buňky a tím vyčistí a zušlechtí povrch kůže.

Maska: Změkčí a zjemní kožní strukturu.

Krém: Krémy s rostlinnými oleji napomáhají udržet přirozenou rov nováhu hydratace na povrchu kůže.

Parafín: Jedná se o hutnou voskovou lázeň. Je doporučována pro suchou stárnoucí pokožku.

Masáž: Je proces, při kterém se klient zrelaxuje. Celkový pocit by měl být uvolňující. Masáže příznivě působí na nervová zakončení kůže a tím pozitivně ovlivňuje celou nervovou soustavu. Zlepší prokrvení kůže. Zvýšením přísunu kyslíku a živin se lépe odplavují produkty tkáňového metabolismu, čímž se mírní únava organismu. Příznivě působí na svaly, odstraňuje z nich kyselinu mléčnou a tím klesá únava.

Shlédnout videoukázku


Pedikúra

Naše nohy a chodidla jsou denně vystavena obrovskému tlaku a námaze. Druhotně mohou vznikat nejrůznější problémy a onemocnění nohou. Proto je třeba o naše dolní končetiny řádně pečovat. Činnost, k terá představuje péči o nohy, se obecně označuje jako pedikúra. Většinou se pod tímto označením myslí klasická mokrá pedikúra, nikoliv moderní suchá pedikúra. Klasickou pedikúru lze provádět i doma, avšak častěji se pro ni využívá specializovaných salonů, kde na nás čekají specializovaní pracovníci – pedikéři nebo také podiatři. V profesionální podobě se pedikúra věnuje problémům, péči a prevenci na nehtech a dolních končetinách. Dokáže si poradit s otlaky, zrohovatělou kůží, puchýřky, mozoly, kuřími oky, z arůstajícími a deformovanými nehty či dermatomykózou.

Shlédnout videoukázku
Shlédnout videoukázku


Masáže

Masáž je velmi stará léčebná metoda , známá již více než 5000 let. První zmínka o ní pochází z Egypta. Masáž se používá jako prostředek ke zlepšení fyzické i duševní kondice. Přikládání rukou na bolestivá místa na těle je známou metodou samoléčby, kterou děláme už od dětství instinktivně.

Pomáhá uvolnit ztuhlé svaly a klouby, zlepšuje prokrvení svalů a tedy i látkovou výměnu , která napomáhá k rychlejšímu odplavení toxických látek z těla. Důležité je také ovlivnění nervového systému a jednotlivých orgánů skrze reflexní plošky a energetické dráhy (meridiány).

Tělesnou i duševní stránku lze ale ovlivnit i používáním kvalitních přírodních olejů , které se při masáži vstřebávají skrze kůži do krevního oběhu a kt eré jsou vnímány i čichem.

Aby bylo dosaženo cíle masáže, musí být masáž prováděna bez intenzivní bolesti a násilí. Pociťuje - li klient nepříjemnou bolest dochází k reflexnímu stažení svalů a navození opačného efektu, než kterého chceme dosáhnout. Rychlá a někdy i mírně bolestivá mas áž bývá používána jen v ojedinělých případech, např. u sportovců těsně před výkonem, kde slouží k povzbuzení a zvýšení citlivosti . Výjimkou je také reflexní terapie, při které může být pociťována bolest některých plošek. Tato bolest značí dysfunkci orgánu, kterému odpovídá daná reflexní ploška. Při intenzivní bolesti se ploška pouze hladí.

Shlédnout videoukázku


Lymfoven

Přerušovaná komprese končetin a vytváření tlakove vlny odstraňuje celulitidu, detoxikuje tělo, zpevňuje pokožku a tvaruje postavu. Vhodný otoky, vhodný pro lidi vystavené dlouhému stání, sezení a náročné práci. Podporuje otěhotnění.

- 10 minutová ruční masáž pro aktivaci lyfmy

- nanesení hloubkově zahřívacího skořicového zábalu

- aplikace lymfovenových kalhot

Shlédnout videoukázkuHledáte relaxaci?

relaxační centrum, pedikúra, manikúra, masáže...

Dopřejte svému tělu potřebnou relaxaci, nechte o sebe pečovat našimi specialisty z oboru péče o tělo. Můžete si vybrat s celé řady našich služeb

Nabídka služeb

Chcete začít cvičit?

fitness, aerobic, zumba, spinning...

Přijďte si k nám zacvičit. Vhodným posilováním eliminujeme řadu potíži sedavého způsobu života. Do začátku Vám se vším poradíme a pomůžeme.

Nabídka cvičení Zobrazit kalendář