Cvičení

Kompletní přehled cvičení

Power jóga

Power jóga: pro začátečníky a středně pokročilé, Dynamické cvičení -kombinace aerobního a posilovacího tréninku. Cvičení je založené na pravidelném opakování základních pozic jógy. Cílem cvičení je zlepšit fyzickou a psychickou kondici. Posílíte ochablé svaly, vyrovnáte svalové dysbalance, vytvarujete problémové partie, protáhnete zkrácené svaly. Relaxační hudba, svíčky, prostě balada.

V Mamutu cvičí Kačka, Míša, Martina K. a Ilonka

Shlédnout videoukázku

Aerobic

Aerobic-class: aerobní skupinové cvičení při hudbě, vedené lektorkou. Intenzivní spalovací trénink, pro ty, kteří milují tanec, lekce jsou sestaveny do choreografií, trénujete prostorovou a pohybovou paměť.

V Mamutu cvičí Romana

Shlédnout videoukázku

Step aerobic: aerobik nízký pomocí stepových stupínků, hudba střední až rychlá. Použití náročné prostorové choreografie.

V Mamutu lektorka: Romana

Shlédnout videoukázku

Pilates

Pilates: Pilates je metoda vhodná pro všechny věkové kategorie, jde o systém propracovaných vyrovnávacích cviků-metoda PILATES, díky nimž budete mít vypracované zádové, hýžďové a břišní svaly bez přetěžování a vyčerpání organismu. Touto metodou vaší postavu dovedete k zeštíhlení a zpevnění postavy. Má pozitivní účinek na ohebnost svalů a kloubů.

V Mamutu cvičí: Renata, Martina K. a v Českém Brodě Martina K. a Martina Š.

Shlédnout videoukázku

Bodystyling

Bodystyling: vhodná hodina pro všechny, kteří dávají přednost silovému cvičení, cvičí se pomalu až střední rychlost hudby. Cvičitelka využívá pomůcky k posilování a to (tyče, činky, balónky, gumičky, stepy). Posilujete intenzivně celé tělo. Nejsou použity těžké aerobní kroky. Závěrem je důraz kladen na posilování bříška, hodina končí strečinkem.

V Mamutu cvičí: Martina K, Lenka, Jana, Lýdie, Janata T., Veronika, Romana

Shlédnout videoukázku

Step-body

Basic Step-body: posilování problémových partií těla s pomocí bedniček / stepů/. Jde o silovou hodinu pro středně pokročilou klientelu. Lektorka využívá krokovou variaci nízkého aerobiku. Používá se doplňkové nářadí k posilování, tedy lehké činky, posilovací gumičky. Step bereme jako překážku na které posilujete nohy vlastní vahou. Hudba středně rychlá.

V Mamutu cvičí na body step všechny lektorky, které cvičí bodystyling.

Shlédnout videoukázku

Cvičení rodičů a dětí

Cvičení rodičů a dětí: hodiny vedené zdravotní sestřičkou, nářadí a hračky v kombinaci s dětskou hudbou, děti se učí seznamovat s prostorem, pohybová aktivita v doprovodu rodičů. Děti se učí pohybovat s kamarády. Hodiny jsou rozděleny podle věku dítěte.

V Mamutu cvičí Lucka a Zuzka


Aerobic junior

Aerobik junior: cvičení základních aerobikových kroků. Děti se formou her učí základy aerobiku, nenásilnou formou poznávají rytmus hudby. Hodina je vedená tematicky, na konci hry.

V Mamutu cvičí Martina K.

Shlédnout videoukázkuSpinning

Spiňas: kolektivní jízda na rotopedech/spin.kolech/, hudba střední až rychlá. Velmi dynamická jízda, rovinky, kopce, sprinty. Pro střední a pokročilou klientelu. V hodinách si šetříte klouby, intenzivní spalovací hodiny.

V Mamutu cvičí: Květa, Petra ,Jana, Monika, Míla

Shlédnout videoukázku

Fitbox

Fitbox: Posilování celého těla při rychlé hudbě s použitím totemu, stojícího boxovacího pytle. Velmi náročná hodina na fyzičku.

V Mamutu cvičí Lýdie a Petra

Shlédnout videoukázku

Zumba

Zumba: je sportovní aktivita, spočívající v kombinaci posilovacích cviků a tanečních kroků za doprovodu latinsko-americké hudby. Kombinují se taneční prvky z rychlých a vášnivých tanců, jako je salsa,merengue, samba, mambo, flamenca či tanga) s posilovacími cviky do sestavy a v kratších či delšíchintervalech opakuje za doprovodu živé a rytmické latino-americké hudby.

V Mamutu cvičí Romana

Shlédnout videoukázku

Hledáte relaxaci?

relaxační centrum, pedikúra, manikúra, masáže...

Dopřejte svému tělu potřebnou relaxaci, nechte o sebe pečovat našimi specialisty z oboru péče o tělo. Můžete si vybrat s celé řady našich služeb

Nabídka služeb

Chcete začít cvičit?

fitness, aerobic, zumba, spinning...

Přijďte si k nám zacvičit. Vhodným posilováním eliminujeme řadu potíži sedavého způsobu života. Do začátku Vám se vším poradíme a pomůžeme.

Nabídka cvičení Zobrazit kalendář